تبلیغات
::::دنیای عكسهای گوناگون:::: - شایعه:تعویض مکان فلاش دوربین در آیفون ۵!
::::دنیای عكسهای گوناگون::::
بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 3 خرداد 1390
 فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی technorati،در تازه ترین دور از شایعات پیرامون آیفون ۵که گویا هیچ وقت پایان یافتنی نیست شایعه طراحی دوباره مکان فلاش آیفون مطرح شده است.

کارخانه چینی سازنده قاب محافظ برای آیفون با نام Alibaba،در طراحی قاب محافظ برای آیفون ۵G کیسی طراحی کرده است  که بسیار شبیه کیس آیفون ۴ است با این تفاوت که مکان فلاش دوربین دستخوش تغییر و تحولاتی شده است.

iPhone5-case1-500x481

اگر این کیس واقعا برای آیفون ۵ طراحی شده باشد می توان تغییر مکان فلاش دوربین را ساده ترین کار در طراحی آیفون نسل بعد دانست که بصورت بسیار ساده مکان فلاش از بغل دوربین به گوشه سمت راست تلفن همراه جابجا شده است.

البته این کار شرکت اپل به نوعی دوربین آیفون را به رده دوربین های حرفه‌ای نزدیک کرده است زیرا بسیاری از عکاسان حرفه‌ای می‌دانند که نزدیکی فلاش به محل لنز دوربین یکی از عوامل مهم در قرمزی چشم در عکس‌ها  و همچنین توازن عجیب و غریب رنگ سفید در تصاویر و عکسهای گرفته شده است.

2-201105150223161-500x388

خوب این شایعه را به صف سایر شایعات موجود آیفون ۵ اضافه می‌کنیم و تنها استیو جابز می‌تواند درستی و یا غلط بودن این شایعات را در مراسم معرفی آیفون ۵ تائید و یا رد کند.ارسال توسط اهورا
آرشیو مطالب
نظر سنجی
اگر نقصی در وبلاگ به چشم شما خورده در کدوم قسمت بوده ؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تبلیغات
آویز عقیق با ایه و ان یکاد دستگاه بلوتوث بر روی كامپیوتر

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

دانلود نرم افزار